Τρεις πιθανοί δείκτες για την ένωση (εικόνες)

Η ένωση επέστρεψε στις νίκες ως μέρος του «Τάσου Μάρκου» 1. Κερδίζοντας ένα 0-0 πλεονέκτημα έναντι του Ερμή χάρη στον στόχο του Πάνου, γιορτάζοντας μια μεγάλη νίκη.

Το “μωβ” είναι τώρα στους 24 βαθμούς.

Ο Ερμής παραμένει στην 12η θέση με 21 πόντους.

Ο αγώνας.

Και οι δύο ομάδες ξεκίνησαν έντονα τον αγώνα, προσπαθώντας να ελέγξουν τον αγώνα, που οδήγησε σε 5 κίτρινες κάρτες στο 25ο λεπτό.

Ο πρώτος γύρος ήταν για τον Ερμή όταν ένας από τους Γαβριήλ ήρθε στο γήπεδο το δεύτερο λεπτό. Δύο λεπτά αργότερα, ο Θεόδωρος “απάντησε”, αλλά οι προσπάθειές του απομακρύνθηκαν λίγο από τη δεξιά πύλη του Kayke.

Οι οικοδεσπότες άνοιξαν το σκορ στο 20ο λεπτό με έναν βροντή του Πάνου έξω από την περιοχή. Μετά την απομάκρυνση των υπερασπιστών του Ερμή, η μπάλα πέρασε στον Γάλλο, ο οποίος έστειλε την μπάλα στο παράθυρο του Kayke.

Λίγο πριν το 45ο ημίχρονο, η Meyra απείλησε ένα άμεσο φάουλ, αναγκάζοντας τον Gaczyk να αφαιρέσει το κόρνερ.

Διάρκεια:

Στα πρώτα δύο δευτερόλεπτα, ο Ερμής απείλησε να αντικαταστήσει τη Ρωσία, αλλά ο τερματοφύλακας των οικοδεσποτών δυσκολεύτηκε να οδηγήσει το αυτοκίνητο. Το “Ts” έσπρωξε τον ισοσταθμιστή με 3 συνεχόμενα κόρνερ.

Από εκεί, η Ένωση κατάφερε να κρατήσει τον Ερμή μακριά από την επικράτειά της, δεν πήρε πολύ κίνδυνο, κατάφερε να πάρει τον τριψήφιο αριθμό.