(Φωτογραφία) Αμφιλεγόμενο πρόστιμο, έξαλλος ENP, άρνηση: απώλειες στο Παραλίμνι.

Εξαιρετική ευκαιρία για την AEL να ηγηθεί του Παραλίμνι στο παιχνίδι ενάντια στην ENP.

Συγκεκριμένα, ο Christoforu σφύριξε ένα πέναλτι στο 13ο λεπτό για φάουλ στον Μπαλάζιτς εναντίον του Μπάμπιτς, καθώς οι επανειλημμένες προβλέψεις έδειξαν ότι ο παίκτης ENP είχε παίξει την μπάλα πρώτα.

Παρά τη σταδιακή εξέταση από το VAR, ο Christopher δεν άλλαξε γνώμη.

Ο Ριέρα πήρε τη θανατική ποινή, αλλά έκανε ένα μεγάλο εκτός από τον Γκάντεζσκι, διατηρώντας το σκορ 0-0.

Ήταν θυμωμένοι με την ΕΠΓ σε αυτό το στάδιο.

Συγκεκριμένα, ο Christoforu σφύριξε ένα πέναλτι στο 13ο λεπτό για την παραβίαση του Balazic εναντίον του Μπάμπιτς, καθώς οι επαναλαμβανόμενες προβλέψεις έδειξαν ότι ο παίκτης ENP είχε παίξει την μπάλα πρώτα.

Παρά τη σταδιακή εξέταση από το VAR, ο Κρίστοφερ δεν άλλαξε γνώμη.

Ο Ριέρα πήρε τη θανατική ποινή, αλλά έκανε μια μεγάλη εξοικονόμηση με τον Γκαντέζσκι, κρατώντας το σκορ 0-0.