Χωρίζουν το εκλογικό εισιτήριο στο μισό … | Δημοσιογράφος Κύπρος

Στο πρώτο σκέλος των προημιτελικών του Coca-Cola Cup, ο ΑΠΟΕΛ և Ομόνοια ισοπαλία 1-1. Οι Blues ήταν οι τυχεροί που πήραν το προβάδισμα στον αγώνα εναντίον του Clonaridis, αλλά οι Πράσινοι απάντησαν τρία λεπτά αργότερα με τον Thiago για να σχηματίσει το τελικό αποτέλεσμα.

Και οι δύο ομάδες περιμένουν τώρα έναν επαναληπτικό αγώνα, ο οποίος έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη 10 Μαρτίου.

Ο APOEL ήταν χαρούμενος που άνοιξε το σκορ με ένα γκολ του Victor Clonaridis στο 51ο λεπτό.

– Τρία λεπτά αργότερα, οι Πράσινοι έδεσαν το παιχνίδι με τον Thiago, ο οποίος δημιούργησε ένα κενό δίχτυ για 1-1.