“Al Algiris” – “Olympiacos” 81-79, χέρια κάτω

Ο “Ολυμπιακός” έχασε τον δικό του αγώνα, αν και ήταν +7 τρία λεπτά πριν από το τέλος, και ο “Αλ Αλγκίρης” κέρδισε ένα πλεονέκτημα με σκορ 81-79.

ΜΙ: ολυμπιακός ήταν έτοιμος να γιορτάσει μια μεγάλη νίκη Κάουνας, 37-7, προχώρησε 72-79, αλλά σταμάτησε το παιχνίδι Αλκ αλκίρη επικράτησε απίστευτα 81-79.

Οι παίκτες του: Τζορτζ Λότζ Δεν τα πήγαν καλά στην επίθεσή του, ενώ ταυτόχρονα επέτρεψαν στους Λιθουανούς να πάρουν το προβάδισμα 10-3 (5 ′) με τρεις συνεχόμενους πόντους. ΜΙ: Σλουκας: Στα πρώτα λεπτά σκέφτηκε περισσότερο τη θανατική ποινή παρά το έργο, οπότε το μείωσε ολυμπιακός 13-12 (7 ′) μαζί του Χάρισον αρκετά για να βοηθήσω. Τότε: Εντάξει okubaitis άλλαξε το ρυθμό և τα δεδομένα αφού έκανε το σκορ 24-17 (9 🙂 με τους πέντε πόντους του.

ΜΙ: Αλ Αλγκίρης Θεώρησε ότι η άμυνα των «ερυθρών λευκών» ήταν αδύναμη, πέτυχε ένα γκολ πότε και πώς ήθελε Χέις κάντε 33-25 (12 ′). Δύο καλά αμυντικά λεπτά ήταν αρκετά για να μειώσουν την μπάλα ολυμπιακός με: Φόνος: և: Σλούκα: προσφορά υποστήριξης Βεζενκόφ և: Jean an Charles (36-33, 15): Πειρατές πίσω Φόνος:, μεξικάνικος και οι τρεις προς τα εμπρός στο πάτωμα άλλαξαν όλες τις οθόνες, βρήκαν ρυθμό lead το προβάδισμά τους το έκανε 38-41 (18 ′) με ένα τρίγωνο.

Στον τρίτο γύρο, και οι δύο ομάδες έφτασαν στο καλάθι του αντιπάλου με ορισμένους βασικούς χαρακτήρες. ΜΙ: Εραστές παρά τις τρεις προσωπικές παραβιάσεις τον «πληγώνουν» ολυμπιακός και ο άλλος τον μίμησε Εκτύπωση: (54-52, 25): Ωστόσο, στα επόμενα λεπτά, ο Γάλλος έκανε ό, τι ήθελε և με τα καλάθια του έκανε τον Z Algiris +7 (61-54, 28 ′).

Η ομάδα του: Μπαρτσόκα επικεντρώθηκε στην άμυνα κατά την επίθεση Εκτύπωση: և: μεξικάνικος εξισώθηκε με 67 πόντους (34 ′). Η ομάδα με τρεις επιθετικούς επέστρεψε, καθιστώντας δύσκολο για τους Λιθουανούς να επιτεθούν στην άλλη πλευρά με 2/2 τρεις πόντους. Φόνος: և 1/1 μέρος Νυφη έγινε 72-79 (37 ′). Στον επόμενο γύρο, ο “Ολυμπιακός” σταμάτησε τον αγώνα, ο “Αλ Αλγκίρης” ισοφάρισε το σκορ և στο τέλος Πάνω: η μπάλα κλαπεί από αυτόν Σλούκα: : κέρδισε ξεπερνώντας το χρονόμετρο.

Δέκα λεπτά. 26-20, 45-44, 63-60, 81-79:

πηγή: gazzetta.gr

Οι παίκτες του: Τζορτζ Λότζ Δεν τα πήγαν καλά στην επίθεσή του, ενώ ταυτόχρονα επέτρεψαν στους Λιθουανούς να σκοράρουν 10-3 (5 անընդ) με τρεις συνεχόμενους πόντους. ΜΙ: Σλουκας: Στα πρώτα λεπτά σκέφτηκε περισσότερο τη θανατική ποινή παρά το έργο, οπότε το μείωσε ολυμπιακός 13-12 (7 ′) μαζί του Χάρισον αρκετά για να βοηθήσω. Τότε: Εντάξει okubaitis άλλαξε το ρυθμό և τα δεδομένα αφού έκανε το σκορ 24-17 (9 🙂 με τους πέντε πόντους του.

ΜΙ: Αλ Αλγκίρης Θεώρησε ότι η άμυνα των «ερυθρών λευκών» ήταν αδύναμη, πέτυχε ένα γκολ πότε και πώς ήθελε Χέις κάντε 33-25 (12 ′). Δύο καλά αμυντικά λεπτά ήταν αρκετά για να μειώσουν την μπάλα ολυμπιακός με: Φόνος: և: Σλούκα: προσφορά υποστήριξης Βεζενκόφ և: Jean an Charles (36-33, 15): Πειρατές πίσω Φόνος:, μεξικάνικος երեք Οι τρεις προς τα εμπρός στο πάτωμα άλλαξαν όλες τις οθόνες, βρήκαν ρυθμό lead το προβάδισμά τους το έκανε 38-41 (18 ′) με ένα τρίγωνο.

Η ομάδα του: Μπαρτσόκα επικεντρώθηκε στην άμυνα κατά την επίθεση Εκτύπωση: և: μεξικάνικος εξισώθηκε με 67 πόντους (34 ′). Η ομάδα με τρεις επιθετικούς επέστρεψε, καθιστώντας δύσκολο για τους Λιθουανούς να επιτεθούν στην άλλη πλευρά, 2/2 με τρεις πόντους. Φόνος: և 1/1 μέρος Νυφη έγινε 72-79 (37 ′). Στον επόμενο γύρο, ο “Ολυμπιακός” σταμάτησε τον αγώνα, ο “Αλ Αλγκίρης” ισοφάρισε το σκορ և στο τέλος Πάνω: η μπάλα κλαπεί από αυτόν Σλούκα: : κέρδισε ξεπερνώντας το χρονόμετρο.