Bax – Κουτί 129-115. Ο Antetokunbo καθαρίζει το σπίτι

Trey Young (25,3 πόντοι, 4,4 ριμπάουντ, 8,7 ασίστ) և Ο Clint Capella (19,3 πόντοι, 16,2 ριμπάουντ, 3,8 μπλοκ στα έξι τελευταία παιχνίδια) είναι εκτός, ο Μπογκντάν Μπογκντάνοβιτς τραυματίστηκε, οπότε ο Μπαξί Η υπόθεση ήταν σχετικά εύκολη τη Δευτέρα (25 / 1).

Μπλε Νησί

Η ομάδα του Μιλγουόκι κέρδισε 129-115 εναντίον του Μπάζενερ, ανέβηκε 10-6 (εντός έδρας 7-2) և μείωσε την Ατλάντα σε 8-8 και ο Ίαν Αντίτοκουμπλ τριπλό (27 πόντοι 9) / 11 δύο πόντοι, 9/15 σουτ 14 ριμπάουντ, 8 ασίστ, 1 μπλοκ, 4 φάουλ և 5 λάθη σε 36:02 λεπτά). Ο Chris Middleton με 19 πόντους, οκτώ ριμπάουντ και επτά ασίστ, ο Bobby Portis με 21 πόντους, 8/14 από δύο πόντους, 1/2 από τρεις πόντους και 2/2 από το 26:18, ήταν αυτοί που έπεσαν στο ελληνικό Frick.

Μεγάλος αγώνας από τον νεαρό περιφερειακό Di’Andre Hunter (33 πόντοι 11/16 από δύο πόντους, 2/5 τρεις πόντους, 5/6 σουτ, 5 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 1 κλέψτε), ο Col on Collins είχε τόσο χώρο όσο ήθελε για να γεμίσει statistics τα στατιστικά του (30 πόντους από 6/10, 6/9 τρεις πόντους, 7 ριμπάουντ, 2 ασίστ), ο Danilo Galinar ήταν ο μόνος παίκτης από τους λίγους που βοήθησαν, և Οι Bazers έκαναν ό, τι μπορούσαν Θα μπορούσαν να είχαν είχε μια καλή νύχτα, η οποία ήταν δύσκολη ούτως ή άλλως, χειροτέρευσε από τη στιγμή που ο Ian και η Capella δεν πολεμούσαν.

Το Bax έχει τώρα τρία εκτός έδρας παιχνίδια. Θα παίξουν εναντίον των Repors στην Τάμπα νωρίς την Παρασκευή (02:30), στους Πελεκάνους στη Νέα Ορλεάνη το Σάββατο (02:30) και στους Χόρνετς στο Σαρλότ νωρίς το πρωί της Κυριακής. : 00) πριν επιστρέψει στη βάση, ace Pacers (4/2 02:00).

Αναφορά ANTETOKUNBO

Ο Ian Anis άνοιξε το σκορ με ένα καρφί, πήρε το πρώτο αμυντικό σουτ, αλλά το πρώτο λάθος επίθεσης του επέτρεψε 40. Κατά τις πρώτες αναπνοές, πήγε στον πάγκο λίγο πριν το όγδοο λεπτό, 8/5/2, επέστρεψε στην αρχή της δεύτερης περιόδου με έναν πιο δημιουργικό ρόλο, κόβοντας εντυπωσιακά τον DiAndre Hunter, προσπαθώντας να καρφώσει και να κλείσει το πρώτο μέρος . Στις 17:45, με 12 πόντους, 8 ριμπάουντ και 4 ασίστ.

Στην τρίτη περίοδο, έκανε το τέταρτο λάθος του, το ένα μετά το άλλο, έκανε λάθος, έκανε ακριβείς βολές, έκοψε τα γεράκια, που σημείωσαν 36 πόντους σε δώδεκα λεπτά. Σε γενικές γραμμές, ήταν απλώς ασταμάτητος, δεν διακινδύνευσε το περιφερειακό σουτ, καθώς δεν υπήρχε αντίπαλος για να τον σταματήσει στη ρακέτα, ολοκλήρωσε τα στατιστικά του, έκανε μερικές εντυπωσιακές ασίστες γκολ, έκλεισε τον αγώνα στις 27/14/8, αλλά με πέντε λάθη, ξεπερνώντας τους 11000 πόντους.

Ενώ ο Θανάσης είδε τον Tori Craig να παίρνει τη θέση του στην περιστροφή, περιορίστηκε στο ρόλο του θεατή. Ο Budenholzer ήταν ευχαριστημένος με τον Craig, έκανε μια περιστροφή δέκα παικτών, αφήνοντας τον Augustine, τον Forbes, τον Conaton, τον Portis στον πάγκο, και μένει να δούμε πότε ο Thanassis θα αναλάβει και πάλι σε λίγα λεπτά.

Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Και οι δύο ομάδες δεν μπήκαν στον αγώνα καλά, αλλά ο Bax ήταν λιγότερο άσχημος. Έκαναν το προβάδισμα 9-2, διατηρώντας τους Hawks σε ένα καλά στοχευμένο σουτ για εννέα λεπτά στα πρώτα τέσσερα λεπτά, δημιουργώντας ένα προβάδισμα 13 πόντων (19-6) στα μέσα της περιόδου, με τον Antetokunbo να σημειώνει σε κάθε ένα περιοχή για να κλείσει το σκορ. +17 (32-15) στην πρώτη περίοδο, όταν ο Portis συνέβαλε σημαντικά στην επίτευξη γκολ (8 σελ. 4:38)

Όταν το γλυκάνισο ήταν πίσω στο γήπεδο ως δημιουργός, οι οικοδεσπότες πήγαν +15 (42-20) 32) εναντίον της Ατλάντα, ο οποίος είδε τον Hunter-Herther να ανεβαίνει αλλά δεν είχε παίκτη που θα μπορούσε πραγματικά να σκοράρει. Το αποτέλεσμα 66-47 του ημιχρόνου ήταν το αποτέλεσμα 21 ασίστ, το οποίο μετράει ο Μπακς στο 27-καλάθι του և 5/25 τριών πόντων Beetles, που είχε μισό touchdown (33-16) և τίποτα άλλο από δύο.

Οι γεράκια, ανεξάρτητα από το πόσο αδύναμοι ήταν, ήθελαν να πολεμήσουν για την τιμή των όπλων χωρίς τον κύριο φρουρά τους, το κύριο κέντρο τους. Μειώθηκαν σε 13 (72-59 28 ίντσες), πέρασαν νωρίς την τέταρτη παραβίαση του γλυκάνισου, ο Ρόντο έκανε ακόμη μεγαλύτερη διαφορά (74-65 30 ′), αλλά χωρίς να κερδίσει περισσότερα. Ο Budenholzer έριξε τον Antetokunbo πίσω στη μάχη, αναγκάζοντας τους αντιπάλους του να κάνουν συνεχείς blunders, πυροβολισμό, βοηθώντας να κλείσει την τρίτη περίοδο στο +11 (94-83) εναντίον μιας πολύ μαχητικής ομάδας που δεν τα παρατήρησε και κατάφερε. 36 σε δώδεκα λεπτά

Το καθαρό 1 του Forbes Hunter οδήγησε στο 3/3 για 106-91 επιτυχίες 8. Στα 36, ο DiVincenzo σημείωσε 108-91 και οι Bucks πέτυχαν πέντε πόντους σε έναν γύρο που ήταν αρκετός για να κρατήσει τα Falcons σε ασφαλή απόσταση. Ο Budenholzer εκμεταλλεύτηκε την επιθετική πρόκληση του Lopez, η οποία μετατράπηκε σε σκορ 111-94, από την οποία το ελάφι δεν επέστρεψε. Πέτυχαν άνετα τη δέκατη νίκη τους σε 16 παιχνίδια, προχωρώντας με στόχο τη βελτίωση σε κάθε παιχνίδι, σε κάθε περιοχή.

Δώδεκα λεπτά32-15, 66-47, 94-83, 129-115:

BAX: (Budenholzer). Middleton 19 (8/10 δύο πόντοι, 1/6 τρεις πόντοι, 8 ριμπάουντ, 7 ασίστ), Antetokunbo 27 (9/11 δύο πόντοι, 0/2 τρεις πόντοι, 9/15 σουτ, 14 ριμπάουντ, 8 ασίστ γκολ, 1 μπλοκ, 5 λάθη), Lopez 12 (1), DiVincenzo 9 (1 τρίγωνο, 8 βολές, 5 ασίστ, 1 κλέψτε), αφήστε 15 (4/9 δύο πόντους, 2/4 τρεις πόντους, 1/3 βολή) 5 ριμπάουντ , 5 ασίστ), 9 Αυγούστου (3/4 τρεις βαθμοί), Craig 4 (2/2 δύο πόντοι, 2 ριμπάουντ, 2 ασίστ, 1 κλέψιμο), Portis 21 (8/14 δύο πόντοι, 1/2 τρεις πόντοι, 2 / 2 λήψεις, 6 ριμπάουντ, Conaton 2 (1/5 λήψεις, 4 ριμπάουντ), Forbes 11 (1/3 3 βαθμοί, 4/4 λήψεις)

ΧΟΚΚ (Διατρυπώ). Hunter 33 (11/16 δύο πόντοι, 2/5 τρεις πόντοι, 5/6 σουτ, 5 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 1 κλέψιμο), Collins 30 (6/10 δύο πόντοι, 6/9 τρεις πόντοι, 7 ριμπάουντ, 2 γκολ ασίστ), Okongu 4, Herter 8 (2/6 3 πόντοι), Rondo 7 (3/3 2 πόντοι, 0/3 3 πόντοι, 4 ριμπάουντ, 6 ασίστ), Blur 9 (1), Goodwin 2, Redis 5 ( 1/8 διαδρομές), Galinar 17 (3/6 τρεις βαθμοί, 6/6 διαδρομές), Feed

Στατιστικά ομάδας Bax40/60 δύο πόντοι, 10/31 τρεις πόντοι, 19/27 σουτ, 61 σουτ επιστροφής, 32 ασίστ γκολ, 5 κλεψίματα, 2 μπλοκ, 16 λάθη

Στατιστικά της ομάδας Hawks28/44 δύο πόντοι, 14/39 τρεις πόντοι, 17/22 βολές, 34 σουτ επιστροφής, 25 ασίστ γκολ, 8 κλεψίματα, 4 μπλοκ, 10 λάθη