Bucks – Clippers 105-100. Τζον Τζον. Το πήρε μόνο στον τελικό. (βλέπω)

Τα πράγματα φάνηκαν να πάνε στραβά ξανά Μιλγουόκι εναντίον ενός αντιπάλου που ανήκει στην κατηγορία των διεκδικητών, αλλά το MVP που διαπραγματεύεται ο ένας τον άλλο δήλωσε κωλυσιτεχνική παρουσία.

ΜΙ: John Antetokounmpo: Τελείωσε το παιχνίδι με 36 πόντους (4/6 βολές, 13/20 δύο πόντους, 2/7 τρεις πόντους), 14 ριμπάουντ (10-4), 5 ασίστ γκολ, 1 κλέψιμο, 4 μπλοκ և 4 λάθη στο 40ο λεπτό. σύροντας τους συμπαίκτες του στο τέταρτο δώδεκα λεπτά όπου σημείωσε 17 από τους 22 τελευταίους πόντους του Μιλγουόκι! Στην πραγματικότητα, σφράγισε τη μαγευτική του εμφάνιση με ένα απίστευτο καρφί τα τελευταία δευτερόλεπτα, το οποίο «κλειδώθηκε» τη νίκη Δολάρια:,

Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

ΜΙ: Διακοπές Ro επέστρεψε αφού έχασε 10 παιχνίδια, αλλά ο προπονητής Bax Mike Buneholzer Ο αγώνας μαζί του ξεκίνησε Αυγουστίνος στον άσο Το “Deer” ξεκίνησε τον αγώνα με 6/15 σουτ, ενώ αυτό John Antetokounmpo: είχε ήδη 4 πόντους, 7 ριμπάουντ ass 2 ασίστ κατά τη διάρκεια του χρονικού διαλείμματος 8, σκορ 15-15. Η πρώτη περίοδος έληξε στις 27-23 για τους οικοδεσπότες, οι οποίοι βρήκαν λύσεις κατά τη διάρκεια της επίθεσης Μπρουκ Λόπεζ, Μπόμπι Πόρις 5 σημείωσε 5/9 δύο πόντους, 5/13 τρεις πόντους և 14 ριμπάουντ. Και οι δύο ομάδες μπήκαν στο σκορ (29-29, 14 ′) και μετά ο Ο Antitokunbo χτυπάει την μπάλα, πριν από το καρφί շարունակ τρία ακόμη σημεία για Bax 38-34. Το “Ελάφι” πέρασε τη μπάλα στη ρακέτα, πήγε στο γκαρνταρόμπα με τις ψήφους του 53-48, ενώ το ντουέτο Λεωνάρδος (16 σελίδες), Που: (14 πόντοι) σκόραρε 30 πόντους για τους Καλιφορνέζους. Όσο για το Greek Freak, παρέμεινε στο γήπεδο για το πρώτο διπλό διπλό, κλείνοντας το πρώτο ημίχρονο με 11 πόντους, 11 ριμπάουντ και 5 ασίστ.

Σε: Μιλγουόκι τέθηκε σε ισχύ το τρίτο δώδεκα λεπτά πριν από το τέταρτο Κρις Μίντλετον το έκανε 59-53. Στη συνέχεια, αύξησε τη διαφορά στο + 11, σημειώνοντας 66-55 Κουρευτικές μηχανές δεν επέτρεψε στον Μπαξ να δραπετεύσει λογαριασμός: և μαζί του μπροστά! Λεωνάρδος, έκανε μια σειρά 11-0, από 70-60 σε 70-71 Serge Ibaka! “Νεκρά” εύρη Δολάρια: τους ενεργοποίησε Κουρευτικές μηχανές απάντηση: προβάδισμα 77-81 στο τέλος του τρίτου γύρου. Στην πραγματικότητα, ο Antetokunbo σημείωσε 8 από τους 12 τελευταίους 12 πόντους του Bax 96-98, ενώ ο Leonard σημείωσε 96-100. Με τα δικά του σουτ, οι οικοδεσπότες πήραν το προβάδισμα ξανά (101-100), ενώ έκανε ένα τρομερό καρφί για 103-100. ΜΙ: Λεωνάρδος σημείωσε τρεις πόντους για ισοπαλία և Ο Μιλγουόκι γιόρτασε μια μεγάλη νίκη 105-100.

Δώδεκα λεπτά27-23, 53-48, 77-81, 105-100: