Caso για το “Inter” στη Γένοβα, άνετο στο “Atalanta” և “Roma”

Τζελ αποστράγγισης για το “Inter”, που έχασε από το “Sampdoria” 2: 1 βαθμολογία. “Three” για “Atalanta” Ռ “Roma” αντίστοιχα εναντίον της Πάρμα (3-0 μέσα) և Crotone (1-3 εκτός).

Ο Ίντερ έπεσε στο τζελ, το οποίο (2-1) έχασε από το σπίτι της Σαμπντόρια և απειλεί να παραμείνει με τον συμπαίκτη του Μιλάνο -4, διακόπτοντας το αήττητο σερί 11 αγώνων.

Με τυπική άνεση, ο «Ρομά» πέρασε στον Κροτόνε (1-3) վեց ενωμένος στην 3η θέση και ο «Αταλάντα» «πίεσε» «Πάρμα» (3-0 μέσα)

Το εξαναγκασμένο τρίποντο για το “Λάτσιο”, που επικράτησε στο “Φιορεντίνα” με σκορ 2-1, και το “Ουντινέζε” έπαιξε ισοπαλία (2-2) στην πύλη της Μπολόνια, σημειώνοντας 92 ‘.

Επιστρέψτε αμέσως στις νίκες του Sassuolo, ο οποίος ξεπέρασε την αντίσταση του Gen Yenova με ένα γκολ από τον Raspandori το 83 (2-1 εντός).

Τέλος, ο Τορίνο έμεινε με 1. 1 με τη Βερόνα και ο Μπρέμερ ισοφάρισαν στο 84ο λεπτό.

Sampdoria-Inter 2-1
Στη Luigi Ferraris, δύο πρώην παίκτες της Inter τραυματίστηκαν οι «εσωτερικοί». Στο 23ο λεπτό, η Σαμπντόρια πήρε το προβάδισμα με ένα πέναλτι από την Κάντρα και οι φιλοξενούμενοι είχαν δύο μεγάλες ευκαιρίες νωρίτερα. Ο Alexis Sanchez έχασε την “λευκή μπάλα” στο 11ο λεπτό, και στη συνέχεια ο Young πήρε τη θέση.

Στο 38ο λεπτό, οι οικοδεσπότες διπλασίασαν τα γκολ τους με τον Ντάμσγκαρντ να εξυπηρετεί τον Μπαλντ, ο οποίος νίκησε τον Χαντάνοβιτς. Η ομάδα του Conte κατάφερε να το μειώσει σε 65 μόνο με τον De Fry.

Crotone-Roma 1-3
Ο μεγάλος ήρωας Borja Mayoralov Roman πέρασε άνετα από το κάθισμα της ουράς Crotone և από τη 2η θέση στο -3. Ο Ισπανός άνοιξε το σκορ στο 8ο λεπτό, ενώ στο 29ο λεπτό σημείωσε 0 με ένα καταπληκτικό σουτ από την περιοχή. Καταχώρησε το σκορ με 2 πόντους.

Το “Ial ialoros” έφτασε στο 0-3 με το πέναλτι του Michitarian, οι γηπεδούχοι το μείωσαν στο 71 με τον Golemich.