Hornets – Bax 126-114: Ο Antetokunbo και πάλι, το γλυκάνισο έχασε ξανά

Μια μέρα μετά το ειδικό παιχνίδι στη Νέα Ορλεάνη, στο οποίο είχαν δύο ακραία πρόσωπα, ένα θλιβερό և ένα υπέροχο, ο Bax πήγε στη Νέα Ορλεάνη για να αντιμετωπίσει τους Hornets, για να θεραπεύσει τις πληγές τους և να είναι πιο συνεπείς և για να δείξει συνέπεια στο παιχνίδι .

Και ακριβώς το ίδιο συνέβη.

Έχασε 126-114, έχασε 21 πόντους και είχε προβλήματα.

Οι Μπακς είχαν μια τραγική περίοδο στο πρώτο ημίχρονο, αλλά αυτή τη φορά πιο σύντομη, ως αποτέλεσμα της οποίας έπαιξαν το παιχνίδι τους στο anis Antetokumbo σε μια καταπληκτική βραδιά (34 πόντοι 12/15 από δύο πόντους, 10/18 σουτ, 18 ριμπάουντ) , 9 ασίστ, 1 μπλοκ, 1 σφάλμα, 3 σφάλματα στο 39:24) για να διεκδικήσετε τον αγώνα. Τελικά έπεσαν 11-8 (5-5 μακριά από το σπίτι) και είδαν τον Σαρλότ να ανεβαίνει 9-11

Υπέροχη, πραγματικά εξαιρετική απόδοση από τον πρωταγωνιστή του Hornets, LaMello Ball, που είχε 27 πόντους 6/7 από δύο πόντους, 2/3 τρεις πόντους, 9/9 σουτ, 5 ριμπάουντ, 9 ασίστ, 4 κλεψίματα, μόνο ένα λάθος σε 31 λεπτά և + 37 + + – στην κατηγορία: Η ομάδα του Charlotte έκλεισε τον αγώνα με τριπλό 21/44 (το 21/48 είχε την ημέρα πριν από τους “Πελεκάνους”), διανέμει 32 ασίστ γκολ, έκανε μόνο 9 λάθη για να επιτύχει μια δίκαιη νίκη.

Ο επόμενος αντίπαλος για το Μιλγουόκι είναι το Portland Trail Blazers (2/2 στις 03:00) կող δίπλα στο Indiana Pacers (4/2 στις 02:00), και πάλι στο σπίτι.

Αναφορά ANTETOKUNBO

Το Dynam anise μπήκε στο παιχνίδι με μεγάλο δυναμισμό, γράφοντας 2/2/1 σε λιγότερο από μισό λεπτό. Παραπονέθηκε 2: Στις 14 έλαβε τεχνική ποινή, σημείωσε επτά βαθμούς σε τέσσερα λεπτά, ήταν τρομερά επιθετικός ում Στις 7 του 7ου καθόταν στον πάγκο για πρώτη φορά για να επιστρέψει τον Κρεγκ στη θέση του.

Όταν ο αγώνας αντιστράφηκε, ήταν εκτός ελέγχου του Bucks, ο Antetokunbo ήταν πεισματάρης, προσπάθησε να σπάσει τον ρυθμό των οικοδεσποτών μόνος του, προχώρησε 0-7 (51-38) και πριν από δύο λεπτά έφτασε στο 20 / 10. παίξτε με σοκαριστική άμυνα και επίθεση.

Τρομερά ισορροπημένη την τρίτη περίοδο, επιτέθηκε κάθε φορά που βρήκε χώρο, δημιούργησε, έκανε υπέροχα περάσματα, συνέχισε να κυριαρχεί με ένα πλάνο ανταπόκρισης, στην αρχή του τέταρτου ήταν υπέροχος με πραγματικά φανταστικά περάσματα, καταλήξεις ασθενών, αλλά στο τέλος έμεινε πολύ μόνος. Στο τέλος, η κάμερα φαινόταν να βλέπει το άπειρο με μια απογοητευμένη, κενή εμφάνιση.

Ο Thanasis Antetokounbo δεν έπαιξε για τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι.

Ο ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Αυτή τη φορά ο Μπαξ ξεκίνησε μια υπέροχη αρχή. Διακοπές και Τζον στις 4 για 0/4 των οικοδεσποτών. 4 με 2 πινελιές. Κέρδισαν πλεονέκτημα 10-0 με σκορ 0, αύξησαν τη διαφορά του σκορ σε δέκα (17-7 σε 5), αλλά η είσοδος του κυπέλλου και οι τρεις διαδοχικοί δείκτες “Hornets” με τον Roger. Ο Hayward είχε δύο πόντους: έδεσε το παιχνίδι στα 22-21 at 25-24 στις 8. Ουάσιγκτον, Monk և Ball γύρισε τελείως τον αγώνα γύρω στο 36-28 (ατομικό σκορ 29-11 σε έξι λεπτά) και στον τελικό της σεζόν (39-31) οι οικοδεσπότες είχαν 8/11 τρεις πόντους.

Στον πρώτο γύρο του δεύτερου γύρου, οι Hornets έβαλαν το ένατο τρίτο για τον αριθμό 42-31, το δέκατο για τον αριθμό 11 στα 48-31, τον ενδέκατο για τον αριθμό 51-31 12 12, που οδηγεί σε μερική βαθμολογία : σε 44 έως εννέα λεπτά φτάσετε 44-14 έως Ο Ian Anis πήγε «τρελός» և άρχισε να παραλύει ποιος ήταν μπροστά του, μειώθηκε σε 14 (54-40), συμπιέστηκε ακόμη περισσότερο, διαίρεσε το παιχνίδι σε 63-57 21. (63-59) στις 22. Στο τέλος, οι Bucks εξισορρόπησαν το παιχνίδι, δείχνοντας χαρακτήρα · 68-64 από το μισό φαινόταν μια μικρή νίκη για αυτούς.

Μια άλλη συνάντηση πραγματοποιήθηκε στην αρχή του δεύτερου μέρους. Και οι δύο ομάδες δεν ήταν πολύ αποτελεσματικές, η άμυνα βελτιώθηκε σημαντικά, ο Holiday συνέχισε να υποστηρίζει το anis, αλλά οι Hornets αντιστάθηκαν (83-77 30 ′), ενώ το Greek Freak άρχισε να δημιουργεί ένα Middleton-Portis για να τραβήξει ένα γκολ (88 -88 – σε 33). Τώρα η ορμή ήρθε στο ελάφι, το οποίο κέρδισε ένα πλεονέκτημα τεσσάρων πόντων (88-92), το οποίο, ωστόσο, δεν κράτησε, καθώς οι οικοδεσπότες είχαν μια μικρή στροφή με τον Bol για την τρίτη περίοδο 97-94.

Στον ρόλο του Antekokunbo, ο Bax προσπαθούσε να ανοίξει το πεδίο, για να βρει μια έκρηξη για μια μικρή διαφορά. Η Ian Anis χτύπησε στο γόνατό της στις 6:57 στο τέλος, αλλά έσφιξε τα δόντια της και οι Hornets ετοιμάζονταν +5. (116-111) με ατομικό σκορ 8-1. Ο Bowl և Graham έκανε το σκορ 125-114, և ο αγώνας αποφασίστηκε εκεί επειδή οι Bucks χάνουν τις πιθανότητές τους, δίνοντας δικαιώματα և πληρώνοντας με τον αρχηγό τους που ήταν απογοητευμένος στον τελικό.

Δώδεκα λεπτά39-31, 68-64, 97-94, 126-114:

ΚΟΡΝΑΤΕΣ: (Μπορέγκο). Hayward 27 (5/11 δύο πόντοι, 5/11 τρεις πόντοι, 2/2 σουτ, 3 βολές, 2 ασίστ, 2 κλεψίματα, 1 γκολ), Ουάσινγκτον 6 (7 ριμπάουντ, 3 ασίστ), eller out 7 (15 ριμπάουντ) ), 7 ασίστ), Rosier 12 (3), Gram 12 (3), Bridges 11 (1 three points, 5 rebound, 4 assist), Bol 27 (6/7 two points, 2/3 three points, 9) / 9 βολές, 5 ριμπάουντ, 9 ασίστ, 4 κλεψίματα), Monk 18 (3), Cody Martin, Caleb Martin 6 (2)

BAX: (Budenholzer). Middleton 18 (1/3 δύο πόντοι, 4/6 τρεις πόντοι, 4/4 χτυπήματα, 4 ριμπάουντ, 4 ασίστ), Antitokunbo 34 (12/15 δύο πόντοι, 10/18 χτυπήματα, 18 ριμπάουντ, 9 ασίστ), 1 μπλοκ ), Lopez 9 (1), DiVincenzo (0/6 βολές), αφήστε 21 (τρίγωνο 5/10, 5 ριμπάουντ, 5 ασίστ, 2 κλεψίματα, 2 μπλοκ), Craig, Portis 11 (4/4) δύο πόντους, 1 / 1 τρεις πόντοι, 6 ριμπάουντ, 2 ασίστ), Conaton 15 (5/8 τρεις πόντοι, 6 ριμπάουντ), Forbes 6 (2), Αύγουστος, Nuora, Meryl

Στατιστικά της ομάδας Hornets23/48 δύο πόντοι, 21/44 τρεις πόντοι, 17/20 σουτ, 48 σουτ επιστροφής, 32 ασίστ γκολ, 8 κλεψίματα, 5 μπλοκ, 9 λάθη

Στατιστικά ομάδας Bax22/37 δύο πόντοι, 18/45 τρεις πόντοι, 16/24 σουτ, 53 ριμπάουντ, 22 ασίστ, 6 κλεψίματα, 6 μπλοκ, 15 λάθη